+90 312 815 43 64 - 65 - 66 +90 232 853 31 00 - 96 - 97 info@saraykimya.com.tr

Saray Kimya, 1992 yılında, Ankara’da yapı kimyasalları alanında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana benimsemiş olduğu ilkelerini; teknolojik gelişimi ve değişimi yakından takip etme, kalite konusunda göstermiş olduğu hassasiyet ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısı ile birleştiren Saray Kimya, kısa süre içerisinde yapı kimyasalları sektöründe pazar liderlerinden birisi haline gelmiştir.

Saray Kimya, 2000 m²’lik kapalı bir alanda, hizmet sunan Ankara Merkez Fabrikası’na, 2008 yılının Ağustos ayında 1500 m²’lik bir alana kurulmuş olan İzmir Fabrikası yatırımını da eklemiştir ve Ankara-İzmir Fabrikaları olmak üzere yıllık 250.000 ton üretim kapasitesine sahiptir.

Saray Kimya, dört adet Bölge Müdürlüğü ile yurt içinde her biri alanında öncü kuruluşlardan oluşan bir müşteri portföyüne sahip olmanın yanı sıra, yurt dışında da 7’si Avrupa ülkesi olmak üzere, toplamda 15 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Saray Kimya ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve TSE Standartlarına uygunluğu kabul görmüş; SARAYKİM, BERIX, BERICOTHERM, BERICO, BERICO PRESTIGE markaları adı altında inşaat sektöründe kullanılan seramik ve fayans yapıştırıcıları, tamir harçları, izolasyon-ısı yalıtımı malzemeleri, sıvalar, seramik- derz yüzey temizliği ürünleri ve derz dolguları ile 80 adet ürün gamına sahip olup, sektörünün tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Müşterilerine uluslararası kalite standartlarında bir hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiş olan Saray Kimya, kendi bünyesinde bulundurduğu Bersa Makine ile kendi teknolojisini kendi üretmenin ve %100 yerli sermaye olmanın da haklı gururunu taşımaktadır.

Saray Kimya, müşterilerinin beklentilerini doğru tespit etmek ve bu doğrultuda çözümler üretmek için kendi bünyesinde AR_GE, analiz, planlama, uygulama, yönetim ve organizasyon çalışmalarını yürütebilecek iyi eğitimli ve her biri alanında uzman 110 kişilik etkin bir insan kaynağına sahiptir.

Kalitesini sahip olduğu kalite belgeleri ve sertifikalarıyla tescillemiş olan Saray Kimya, gelecekte de teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak; en iyi, en kaliteli ve sektörün trendlerini belirleyecek kesintisiz bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Gönder
Bize Ulaşın
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?